Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

bikerbob 

SCRC vyjížďka na Roštejn

38 fotek 23.7.2017 - zobrazení 1 komentář
Při návratu z motosrazu Howling se stavuji ještě za kamarády z východočeského chapteru SCRC, kteří v neděli pořádají vyjížďku na hrad Roštejn s obědem v restauraci Na kovárně v Mrákotíně v okolí Telče. Sice jsem musel v sobotu večer na sraze sosat už jen nealko pivo a čistou kofolu ale poježděníčko za to stojí.
Z kempu vyjíždíme před sedmou. Já se z dálnice u Pradubic od kamarádů odpojuji a jedu před pardubický mekáč za další partou kamarádů. Po krátkém občerstvení vyrážíme do Ždírce, kde se potkáváme s Kuzmou a Janou, kteří vyjížďku vymysleli a Šmudlou, který mimořádně přivezl Šmudlinku na zadním sicu kvůli pochroumanému zápěstí.
Preventivně se oblékáme do nepromoků, protože radar i kamarádi od jihu varují před deštěm ... a skutečně si užíváme vydatného deště něco přes čtvrt hodiny. Pak jako když mávne proutkem a na hradě už je sucho. No sláva. Po prohlídce hradu míříme stále se opakujícími se klikaticemi a objížďkami opravovaných cest do příjemné hospůdky v Mrákotíně. Po vydatném obědě se postupně rozdělujeme a míříme domů. Já mířím k Jihlavě a na dálnici, protože mně asi v sobotu v noci prochladlo pravé zápěstí, takže mám co dělat abych udržel plyn. Původní představa návratu okreskami přes Vysočinu tak vzala za své ... v neděli v noci jsem ani nevěděl jak si lehnout, aby zápěstí nebolelo ... no, už mi není dvacet, že ?! :-D

Vytvořte z alba pexeso

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.