Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

bikerbob 

Otevírání a schůze officer Žďár

58 fotek 6 videí 9.4.2017 - zobrazení
V sobotu ráno ukazoval radar déšť jen ve východní části Moravy, tak proč nejet do Žďáru na motocyklu, zvláště když na to člověk připravoval mašinu jeden večer a jedno ráno na dílně ;-)
Byť bylo cestou stále mezi 6-8 stupní, po hoďce jízdy v Olomouci už byla suchá silnice, tak proč si stěžovat na zimu :-D Podle předpokladu jsem v takovém počasí vyjel nakonec sám ale na druhou stranu, tempo se nemusí nikomu přizpůsobovat. Ve Žďáru u zimního stadionu, kde se otevírání sezóny zahajovalo už bylo plno kamarádů a členů našeho SCRC Upland chapter. Po shlédnutí přípravy a nakonec i oficiálního vystoupení čtyřech kaskadérů včetně moderujícího českého vicemistra Mirka Freye a dánského špičkového jezdce Mika Jensena, se kolona účastníků vydala spanilou jízdu a my na celorepublikovou schůzi oficíru našeho klubu do místní restaurace Tálský rybník.
Po schůzi se většina rozjela domů a pár z nás si dalo ještě vyjížďku po okolí připravenou místním chapterem.
V podvečer se pak několik z nás "přeshraničních" veselilo s Uplandem do tří hodin do rána v nedalekém panzionu U hrocha.
Nedělní návrat jsem si vychutnal. Bylo už kolem deseti stupňů, místy svítilo sluníčko a zatáčky na Vysočině sú fajne. Jen z Prostějova jsem to vzal po dálnici, protože se uvolnily nově vyrobené regulační přepážky v tlumičích výfuku a já se kovově cinkající cítil jak pojízdné železářství :-D

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.