Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
Seznamte se s novými Pravidly a Podmínkami soukromí spojené s nařízením GDPR.
Založit účet
 

bikerbob 

10.Motomissa a pstruzi

46 fotek 8.5.2017 - zobrazení
Ráno vyjíždíme směr Ostrava. Večerní déšť naštěstí ustal a teplota se vyšplhala na rozumných deset stupňů. cestou se mraky i trochu protraly ale zase se o dva stupně ochladilo ... co už :-)
Již podruhé se účastníme motorkářské pouti Motomissa pořádané farností Ostrava-Zábřeh při kostele Sv. Ducha vedenou farářem P.Mgr.Vítězslavem Řehulkou. Po asi hodinové mši doprovázené dívčím pěveckým sborem, kde jako vždy zaznělo i něco k zamyšlení pro nás "nevěřící", proběhlo žehnání motocyklů a bylo se možné občerstvit nápoji a koláčky v pastoračním centru. Po žehnání odjížděla kolona za doprovodu policie do dolních Vítkovic, kde bylo pro motorkáře připraveno pohoštění.
Tam však tento rok nejedeme a pokračujeme dál do Tylova na pstruhy. Mraků opět ubylo a po poledni se konečně oteplilo. I když je v Tylově celkem dost obsazeno, čekání netrvá až tak dlouho a všichni se dobře nacpeme. Broman se vrací zpět na Ostravu severní cestou a my pokračujeme dál k Olomouci. V Dolanech se po krátké m otanici ještě zastavujeme na zákusek a zmrzku. Vsetíňáci se pak vrací do centra Olomouce pokračujíce na jih a my s Evičkou jedeme domů kolem Sv.Kopečku.

Vytvořte z alba pexeso

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.