Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

bikerbob 

Výlet do Francie, 5. až 7.den, pobyt

219 fotek srpen 2013 - zobrazení 1 komentář
První den našeho pobytu vyjíždíme všichni společně k nedalekému jezeru d´Annecy a pak do nedalekého národního parku Massif de Bauges a de Chartreuse. Večer pak navštívíme centrum města, kde hrají první kapely a pak na druhé školní koleje, kde spí druhá kapela od Petra abychom si poslechli jejich večerní jamování. Trošku nám ho překazili místní policisté, kterým si stěžovala jedna obyvatelka kolejí, že její šestnáctiletý syn s dredy nemůže spát :o))) Přestěhovali jsme se do foajé a hrálo se dál.
Druhý den jedeme jen s Mirou, Erikem a Evčou do Chamonix. Rozhodli jsme se předchozí večer, že musíme vyjet lanovkou na nejvyšší bod pohoří Mont Blanc, byť to stojí 50 éček. Kdo ví, kdy se do těchto míst ještě dostaneme. Počasí nám opět přeje, je pařák. Lanovkou jsme co by dup na vrcholu Aiguille du Midi. Někteří tam chodí pěšky ale to už je trošku o jiné turistice. Výhled po okolních velehorách je úchvatný. Za ty peníze to opravdu stojí ! Po výletu se vracíme zpět do La Roche, kde hrají obě "naše" skupiny. ( Erikova skupina "East-West" pak nakonec mezinárodní festival vyhrála ;o).
Poslední den našeho pobytu jedeme do jeskyní nedaleko vesničky La Vernas. Jeskyně jsou nádherné, je vidět i několik starých schůdků a stezek vytesaných do skály, které v jeskyních používali po jejich objevení. Přes lyžařský resort Avoriaz se dostáváme do malebné vesničky Montriond, kde běhá snad více koz než turistů. I když kozy všude zanechávají bobky a loužičky, turisté jsou nadšení :o). Večer si s Evíkem děláme malou procházku večerním La Roche a jdeme se opět bavit na festival.

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Vytvořte z tohoto alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.