Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

bikerbob 


Výlet za vínkem

96 fotek květen 2017 - zobrazení
V páteční slunné podledne vyjíždíme s Evíkem na Jižní Moravu za menší vinnou romaťikou :-) Cestou si dáváme oběd Harley Pubu v Otrokovicích, zastavujeme ve Velkých Bilovících u kapličky s krásným výhledem a pak jedeme do nedalekých Velkých Pavlovic na první ubytování v Opilých sklepech. Ubytování je to nádherné a kromě vlastní garáže máme dokonce i svůj vlastní soukromý sklípek. Po občerstvení vínkem vyrážíme pěškobusem na sedmi kilometrovou procházku k rozhledně a malé občerstvení k krásném penzionu André ... úplně v něm na nás dýchlo kouzlo vzdálených jižních krajů. Večer si už užíváme opilé pohodlí opilých sklepů ;-)
V sobotu dopoledne odjíždíme na Mikulovské slavnosti. Skoro celý den je výrazně chladno a zataženo. Teploty spadly proti včerejšku téměř o patnáct stupňů. Ale hlavně, že neprší. Po zaparkování si nejdříve projdeme historickou židovskou čtvrť a pak zamíříme na náměstí, kde se konají slavnosti. Je zde plno stánků, pěkný historický program a kromě toho jsme se výborně najedli v Café Bistro Koloniál u Sojků. Po poledni odjíždíme do Hustopečí, kde máme ubytování v penzionu vinařství Václav. Motorky naštěstí nemusí stát venku, vejdou se úzkou brankou na vyvýšenou terasu. Po krátké procházce po městě a večeři v krásném prostředí restaurace hotelu Rustikal si užíváme odpočinku v našem domovském penzionu.
Po ranní chutné snídani vyrážíme k domovu s krátkou zastávku v Radslavicích na grilovačce u dcerunky Verunky s jejím manželatem Michalem a kamarády :-) Opět se dělá krásné počasí ....

Vytvořte z alba pexeso

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

SLEVA 30 % do 19.02.