Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

bikerbob 

Prostřední vyjížďka SCRC Seč

116 fotek 3 videa srpen 2017 - zobrazení
Naši klubovou Prostřední vyjížďku tento rok připravil východočeský chapter s hlavním koordinátorem Milošem a jeho pomocníkem Luciášem.
V pátek po poledni jsme se s Evčou vydali do sečského autokempu U letadla raději po klikaté cestě přes Vysočinu, než kratší a ferventované cestě přes Mohelnici. Do kempu jsme přijeli v podvečer, zábava asi sedmdesátky členů našeho klubu byla již v plném proudu a my se k ní po ubytování přidali a pokračovali v ní i po půlnoci.
V sobotu ráno jsme se po úsměvné taškařici Jurina s obsluhou restaurace dostali na snídani v nezvykle pozdním čase půl deváté. O to více nám chutnalo. Ti, kteří nepřepálili páteční zábavu, se pak rozjeli buď na vyjížďky připravené Bakym a Kuzmou nebo na své soukromé. My se s Evíkem přidali k Bakymu, který nás klikaticemi zavedl ke kladrubskému hřebčínu, kde jsme se podívali ve výběhu na březí kobylky. Po krátké zastávce důlěžité pro pitný režim některých pátečních pařičů jsme přijeli na oběd do restaurace Pod Kunětickou horou, kde jsme se dobře nadlábli. Odtud vedla naše cesta do Hradce Králové, kde jsme se zúčastnili výstavy Paromilů a soutěže veteránů Memorial Zdeňka Kuthana. Zpáteční cestou jsme si ještě udělali zastávku na rozhledně Barborka obklopené krásným parčíkem. Po příjezdu a společném focení jsme se opět vrhli do víru zábavy v partě výborných kamarádů a veselili se až ... no, vlastně až do neděle :-) Musím říct, že tahle zábava bez hlučných kapel na pódiu přispívá k veselé družbě víc než by se zdálo.
V neděli se spokojeně rozjíždíme zpět ke svým domovům. Mě s Evčou ještě zavede Baky s Janou opět klikaticemi do skanzenu Veselý kopec, kde má Baky v místní restauraci dobrého kamaráda Pepu. Majitel, či pronajímatel restaurce, je veselý a družný chlapík a tak se nám skvěle nabírá sil po sobotní veselici. Baky s Janou pak odjíždějí domů a my se vydáváme na prohlídku skanzenu. Kromě zajímavých expozis a starobylých baráčků ještě potkáváme dráteníka Mirka, který se na stará důchodcovská kolena vrhnul na svůj drátenický koníček stejně jako na jízdu ve slunci i dešti na svém oblíbeném Virážku. Skvěle jsme si pokecali a nebýt daleko od domova, zdrželi bysme se déle. Po prohlídce už pelášíme domů opět přes oblíbenou Vysočinu.
Byl to perfektní víkend s vydařeným počasím a partou skvělých kamarádů s rancem zábavy ... rozhodně to stálo za to :-)

Vytvořte z alba pexeso

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.